Szukasz dokładnego licznika czasu? Potrzebujesz zegar o dużej widoczności? Chcesz łatwo programować różne czasy odliczania?

Proponujemy zegar cyfrowy do odliczania czasu sterowany poprzez APLIKACJĘ MOBILNĄ !

Zegar ma szeroką funkcjonalność- stoper w górę, w dół / interwał / tabata / wyświetlanie aktualnego czasu. Oprócz domyślnych funkcji, które uruchamiasz jednym przyciskiem, masz możliwość dowolnego zaprogramowania odliczania czasu oraz przerw!

 

Zastosowanie:

 • kluby sportowe,
 • sale konferencyjne,
 • szkoły

FUNKCJE STANDARDOWE

Funkcja 1

Format wyświetlania godziny 12/24H (H1/H2), godzina minuta  HH/MM

Funkcja 2

odliczanie w górę / w dół   MM:SS

Funkcja 3

Stoper (1/10s)(1/100s)

Funkcja 4

Interwały (czas treningu/czas odpoczynku )

Funkcja 5

Trening TABATA -20s treningu ,10s odpoczynku,8 rund

Funkcja 6

FGB1 -5min  treningu,1min odpoczynku, 5 rund

Funkcja 7

FGB2-5min  treningu,1min odpoczynku,3 rund

 

 

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

 

Zegar LED 

Wymiary zew.

730mm x 160mm x 40mm

Sterowanie

Pilot + aplikacja mobilna  

Wyświetlacz

6-cyfr ( 2 cyfry funkcyjne, 4 cyfry – godzina/odliczanie), wysokość  cyfr 10 cm 

Widoczność

30m

Kolor wyświetlacza

 Dwie cyfry funkcyjne zielone, cztery cyfry czerwone- godzina/odliczanie

Obudowa

Obudowa aluminiowa w kolorze czarnym z panelem frontowym z plexiglasu

Montaż

Naścienny 

Podtrzymanie pamięci  

 Bateria litowa

Certyfikaty

CE & RoHS

boeing

Przemysł transportowy jest unikalny, nie oferuje fizycznego produktu, za to oferuje niezawodne usługi transportowe na czas. Ich zapewnienie wymaga efektywności, umiejętności zarządzania czasem oraz rzetelności nie tylko pracowników, ale również urządzeń. Z wielu rónych opcji, które posiadają pasażerowie, aby przedostać się z punktu A do punktu B, miejsca transportu muszą pracować na najwyższym stopniu wydajności i organizacji, aby utrzymać wysoki próg klienta. 

Pomija się problem, że stacje transportowe często posiadają przestarzały system czasowy, lub też w ogóle go nie posiadają. System zsynchronizowanych zegarów Sapling może znacząco zwiększyć prawodpodobieństwo, że potrzeby klientów są zaspokojone w momencie, gdy wybierają Państwa organizację do celów transportowych. Systemy zegarowe nie tylko wyświetlają prawidłowy czas na całym obiekcie, ale również podnoszą umiejętności zarządzania czasem pracowników, zarządzających, jak również pasażerów. Zarówno w porcie lotniczym, dworcu kolejowym, dworcu autobusowym, lub też w innej formie transportu, zsynchronizowany system zegarowy jest idealnym produktem, aby w pełni ustatysfakcjonować pasażerów.

korporacje

Szeroki wybór zegarów dla biznesu i przemysłu

Czas to pieniądz. W biznesie precyzyjne systemy zegarowe są kluczowe do utrzymywania punktualności pracowników i płynnego przebiegu procesów. To właśnie dlatego systemy bezprzewodowe, przewodowe lub IP firmy Sapling, zarówno cyfrowe jak i analogowe, są preferowane na całym świecie. Sapling jest znany z opracowania innowacyjnej technologii synchronizacji, który działa w szerokim zakresie zastosowań. Zegary Sapling będą pilnować, aby Państwa spotkania biznesowe i konferencje odbyły się zawsze na czas oraz pokażą Państwa klientom, jak ważna jest punktualność w Państwa przedsiębiorstwie. 

Już od ponad dekady Sapling produkuje czasomierze najnowocześniejsze na rynku, według aktualnej dostępnej technologii, aby pomagać wszystkim i wszystkiemu być zawsze na czas. Nasze zegary przeznaczone dla korporacji i przemysłu są łatwe do użytkowania, oszczędne oraz wykonane w wysokiej jakości. Sapling jest jedynym słusznym wyborem.

Najważniejsze korzyści

 • punktualność pracowników, uzywając każdego naszego systemu,
 • prowadzenie dokładnej rejestracji i monitoingu spędzonego czasu w pracy- w przedsiębiorstwach usługowych i produkcyjnych,
 • spotkania, konferencje, prezentacje zawsze na czas,
 • minimalizacja kosztów obsługi serwisowej systemu,
 • automatyczny restart systemu po przerwach w dostawie energii lub/i zmianach czasu.

nato otan

Jest wiele obiektów rządowych oraz wojskowych na całym świecie, które podejmują oraz wykonują decyzje, które mają ciągły wpływ na nasze życie. Nieważne, czy jest to biuro lokalne, wojewódzkie czy ogólnokrajowe, każde z nich musi działać w sposób efektywny, aby zakończyć konieczne zadania, które mają wpływ na rozwój społeczeństwa. Ponieważjednostki budżetowe działają stale w wyznaczonych datach, instalacja zschynronizowanego systemu zegarowego mogłaby zapewnić bardziej zorganizowane oraz mniej stresujące środowisko pracy dla pracowników. 

Nawet w przypadku, gdy jednostka rządowa/wojskowa jest zlokalizowana w obiekcie wielo-budynkowym, czy też wielopoziomowym, nasz system zapewni dokładną godzinę w każdym miejscu na wszystkich zegarach. Kiedy wszyscy działają w tym samym czasie, powoduje to mniej zamieszania, a produktywnosć rośnie. Poniżej przedstawionych jest kilka najważniejszych zalet, jakie mogą zapewnić nasze systemy w jednostkach budżetowych:

 • minimalne koszty budżetu - kupując system zegarowy Sapling, dostaniesz nie tylko technologicznie zaawansowany system synchronizacji czasu, ale również wiele dodatkowych korzyści w bardzo konkurencyjnej cenie. Kiedy wszystkie zegary wskazują dokładnie ten sam czas, możliwość zamieszania oraz dezorganizacji w pracy jest znacznie zredukowana. W przypadku przerwy w dostawie prądu, czy zmiany czasu, nie martw się o zmianę czasu w każdym zegarze, system automatycznie sam się zaktulizuje.
 • zwiększona wydajność - Ze wszystkimi urzędnikami, żołnierzami czy pracownikami cywilnymi działającymi w tym samym czasie zapewniamy, że wszystkie limity czasu są zachowane w gładki sposób. Dzięki zschynronizowanemu systemowi, zmniejszasz dezorganizację, tym samym zwiększając efektywność pracy. 
 • wysoka jakość, produkt długotrwały - wydatki budżetu są stale monitorowane, dlatego należy zadbać, aby zakupy były wysokiej jakości, oraz bezawaryjne. Wszystkie produkty Sapling zbudowane są z obudów ABS, szyb antywłamaniowych, mają bocznie wyszlifowane krawędzie poliwęglanowe oraz trwałe tarcze polistyrenowe. Nasze produkty są projektowane i montowane w Pennsylvania, USA. Nasze produkty nie tylko dostarczą cennych korzyści dla organizacji rządowych, ale również spokój.

Szanowni Państwo,

 

Firma SYNCHRONEO prowadzi projekty dotyczące synchronizacji czasu od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy początkowo na rynku wojskowym, produkcyjnym oraz w sektorze radiowo- telewizyjnym, jesteśmy gotowi zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania:

- serwery czasu,

- zegary tarczowe,

- zegary cyfrowe,

- integracja urządzeń i systemów sieciowych w zakresie synchronizacji czasu.

 

 

Prowadzimy staranne przygotowania w zakresie doboru dostawców synchronizowanych systemów zegarowych. Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjność produktów, niezawodność działania, estetykę wykonania oraz doświadczenie i elastyczność w podejściu do klienta.

Dzięki temu, jako wyłączny autoryzowany importer i dystrybutor, współpracujący z profesjonalnymi partnerami, jesteśmy w stanie zaoferować doskonałe rozwiązania dla każdego klienta. 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Podkategorie