edukacja

Systemy zegarowe dla uniwersytetów, szkół

Rozumiemy jak ważne są systemy synchronizacji czasu dla jednostek edukacyjnych i jak ważne jest, aby system zagarowy był dokładny, niezawodny i perfekcyjnie zsynchronizowany w każdym pomieszczeniu, w każdym budynku.

Z tego powodu, doskonałość inżynierska Sapling oraz rzetelna obsługa klienta uczyniły nas liderem wśród systemów timerów czasowych dla obiektów edukacyjnych. Nasze zegary pozwolą Waszym studentom, uczniom i nauczycielom być na czas, w każdym czasie!

 

Najbardziej zaawansowane technologiczne centrale zegarowe w biznesie

Nasze zegary główne są znane z tego, że są najbardziej zaawansowane w branży. Mogą pracować jako niezależny zegar główny, lub też otrzymują precyzyjny czas z większości isntniejących systemów takich jak Sieciowe Serwery Czasu, GPS, lub żródeł czasu atomowego. Programowanie dzwonków i alarmów to drobnostka przy użyciu naszego nowego interfejsu sieciowego, który umożliwia działanie z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

 

Pełna elastyczność z naszymi systemami przewodowymi i bezprzewodowymi

Sapling projektuje systemy zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, które w prosty sposób współpracują z istniejącymi systemami intercom. Zdajemy sobie sprawę, iż z ograniczonym budżetem zainstalowanie kompletnie nowego systemu nie zawsze jest możliwe, dlatego Sapling oferuje również zintegrowane rozwiązanie dla modernizacji istniejącej instalacji.

Podstawowe korzyści

  • Każdy zegar, w każdej szkole w otoczeniu jest perfekcyjnie zsynchronizowany- studenci, uczniowie, nauczyciele oraz personel wiedzą, gdzie powinni się znajdować o dokładnej godzinie,
  • Każdy zegar w budynku jest zsynchronizowany z dzwonkami w klasach - nigdy nie ma problemu z uczniami biegającymi po korytarzach podczas gdy inni są jeszcze w klasach,
  • Ograniczenie drogich prac serwisowych,
  • Brak zmartwień o resetowanie zegarów po przerwach w dostawie zasilania lub zmian czasu.