korporacje

Szeroki wybór zegarów dla biznesu i przemysłu

Czas to pieniądz. W biznesie precyzyjne systemy zegarowe są kluczowe do utrzymywania punktualności pracowników i płynnego przebiegu procesów. To właśnie dlatego systemy bezprzewodowe, przewodowe lub IP firmy Sapling, zarówno cyfrowe jak i analogowe, są preferowane na całym świecie. Sapling jest znany z opracowania innowacyjnej technologii synchronizacji, który działa w szerokim zakresie zastosowań. Zegary Sapling będą pilnować, aby Państwa spotkania biznesowe i konferencje odbyły się zawsze na czas oraz pokażą Państwa klientom, jak ważna jest punktualność w Państwa przedsiębiorstwie. 

Już od ponad dekady Sapling produkuje czasomierze najnowocześniejsze na rynku, według aktualnej dostępnej technologii, aby pomagać wszystkim i wszystkiemu być zawsze na czas. Nasze zegary przeznaczone dla korporacji i przemysłu są łatwe do użytkowania, oszczędne oraz wykonane w wysokiej jakości. Sapling jest jedynym słusznym wyborem.

Najważniejsze korzyści

  • punktualność pracowników, uzywając każdego naszego systemu,
  • prowadzenie dokładnej rejestracji i monitoingu spędzonego czasu w pracy- w przedsiębiorstwach usługowych i produkcyjnych,
  • spotkania, konferencje, prezentacje zawsze na czas,
  • minimalizacja kosztów obsługi serwisowej systemu,
  • automatyczny restart systemu po przerwach w dostawie energii lub/i zmianach czasu.