Zegary cyfrowe bezprzewodowe

Seria Sapling SBL 3000 jest naszą najnowszą linią zegarów bezprzewodowych. Nasze doświadczenie we współpracy z klientami pozwoliło wyeliminować wiele niedogodności, czego efektem jest właśnie ta linia. 

Inżynierowie Sapling wprowadzili technologię przeskoków częstotliwości, co oznacza, że każdy zegar bezprzewodowy zarówno otrzymuje, jak i transmituje czas do sąsiadujących urządzeń. Nie ma potrzeby instalacji wzmacniaczy sygnału.

Naszą absolutną przewagą konkurencyjną jest patent na technologię, która nie powoduje wystepowania zakłóceń w działaniu innych urządzeń bezprzewodowych w pobliżu.

Seria SBL 3000 pozwala na wybór określonych funkcji w celu jak najlepszego dopasowania zegarów do danego obiektu. W opcjach dodatkowych proponujemy możłiwość wyświetlania upływu czasu (Timer), programowanie zegarów poprzez dedykowane oprogramowanie oraz możliwości współpracy z innymi urządzeniami w obiekcie.

POBIERZ SPECYFIKACJĘ .pdf

Zegary cyfrowe

Zegary cyfrowe Sapling gwarantują idealną widoczność odczytu, wykorzystanie aktualnych technologii, wszystkie niezbędne wejścia/wyjścia dopasowane do wybranego systemu synchronizacji, precyzję wykonania.

Wszystkie zegary cyfrowe dostępne są standardowo w czerwone wyświetlane znaki (inne kolory dostępne na zamówienie), rozmiary znaków 2,5'' lub 4'', wyświetlanie 4 lub 6 znaków.

 

W zależności od zastosowanego systemu, dobraliśmy dla Państwa następujące rodzaje zegarów cyfrowych:

digital-clock-4-digit large