Systemy bezprzewodowe

ZOBACZ VIDEO

Bezprzewodowy system zegarowy Sapling jest ucieleśnieniem innowacji i niezawodności. Eliminacja okablowania w całym obiekcie może zaoszczędzić sporą kwotę inwestycji na nowej instalacji, najczęściej jednak system wybierany jest przez Klientów, którzy wprowadzają system zegarowy w istniejących budynkach.

Bezprzewodowy system zegarowy składa się z zegara głównego oraz z pobocznych zegarów cyfrowych lub/i tarczowych. Innowacyjnym rozwiązaniem tego systemu jest brak ograniczenia otrzymywania sygnału przez zegary przez zasięg nadajnika. Producent posiada aktualnie 3 patenty technologiczne dla tego systemu! Każdy zegar działa jako odbiornik i nadajnik jednocześnie- oznacza to, że zegary poboczne zarówno otrzymują, jak i transmitują sygnał, maksymalizując odległości transmisji sygnału.

Firma Sapling wprowadziła również jako pierwsza na świecie opatentowaną technologię zmiennej częstotliwości 2,4GHz - zegary, gdy tylko napotkają minimalną interferencję sygnału, automatycznie wszyskie przeskakują na inną częstotliwość. Bezprzewodowy system pozwala wielu zegarom pobocznym na korzystanie z tego samego zakresu częstotliwości bez zakłócania sygnału innych urządzeń bezprzewodowych. W istocie, odbierany sygnał pozostaje silny, nawet pod wpływem hałasu, przeszkód lub długich odległości, które mają tendencję do zmniejszania sygnału do szumu (SNR). Instalacja w naszych bezprzewodowych zegarach wymaga wyłącznie włożenia baterii lub podłączenia zasilania i powieszenia zegara. Gotowe!