Zegary przewodowe

ZOBACZ VIDEO

Dokładne. Precyzyjne. Łatwe do zainstalowania. Niezależnie od tego, czy pragną Państwo zaktualizować swój istniejący system, czy też stworzyć zupełnie nowy- był to pierwszy system produkcji Sapling, który po wielu latach doświadczeń spełnia wszystkie wymagania klientów.

 System 2-przewodowej komunikacji cyfrowej jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów na świecie. Jego prosta instalacja i dokładność synchronizacji potwierdzają dlaczego Sapling jest liderem w tej dziedzinie. System wymaga jedynie 2 przewodów do instalacji- jednego dla danych/zasilania, a drugiego jako punkt odniesienia.

Do instalacji systemu niezbędny jest Konwerter Sapling dla dystrybucji zasilania, system 2-przewodowy jest zdolny do wykorzystywania jednego Konwertera dla wielu urządzeń zegarowych w jednym systemie. Zapewniając stałą korektę zmian czasu, system 2-przewodowy wykorzystuje te same 2 przewody do obsługi zarówno zegarów cyfrowych, jak i analogowych. System jest dostępny wyłącznie dla modeli zegarów 24V